Chovatelská stanice laboratorních potkanů

REZERVACE miminka

Pokud máte zájem o některé z miminek (z aktuálního či plánovaného vrhu), kontaktujte mě na email chskrysodlak@gmail.com. Do emailu uveďte:

  • označení miminka
  • u plánovaného vrhu - označení vrhu, pohlaví, preferovaná barva, znak, varieta
  • zda chcete miminko do chovu či na mazlíka
  • Vaše zkušenosti s potkany
  • jak bude miminko od nás bydlet
  • Vaše jméno a bydliště, kontaktní email a telefo

Předností právo výběru má majitel samičky, následně majitel samečka. Poté následují rezervace do chovu a předběžné rezervace.

Miminka je možné vyzvednout u nás v Pardubicích a okolí. V případě domluvy lze poslat i přes důvěryhodného a zodpovědného prostředníka. Popřípadě můžu miminko předat na výstavě, které se budeme účastnit. Miminka neposíláme drahou apod.

Pokud je Vám méně než 18, budu chtít písemný souhlas zákonného zástupce. Pokud je Vám pod 15 let, budu vyžadovat přítomnost aspoň jednoho z rodičů u předání. V tomto případě není možné předání přes prostředníka!

Potkan je společenské zvíře, proto nedáváme miminka na samotu, ale pouze ke kamarádovi STEJNÉHO pohlaví. Potkan není křeček a samota mu vadí! I když by jste se mu věnovali 24 hodin, potkaního kamaráda mu nenahradíte.

Pokud máte již miminko zarezervované a nemůžete/nechcete si ho z nějakého důvodu vyzvednout, oznamte mi to co nejdříve. Uvolním tak miminko pro možného jiného zájemce.

Po majitelích potkanů od nás vyžadujeme pravidelné zprávy o tom, jak se naši odchovanci mají. Minimálně jednou za 3 měsíce stačí napsat pár řádků na email, nejlépe přiložit i nějaké fotky.

V případě zdravotních potížích či úhynu potkana nás co nejdříve kontaktujte. Na našich odchovancích nám záleží a také je to pro nás velice důležité ohledně zdraví vrhu a celé linie.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode